Monday, December 28, 2020

Kui mitu korda on võimalik koerale ette jääda?

 Kui märkasin, et Vile võistluste kohtunik on Petr Pupik siis ei olnud pikka mõtlemist, kas osalen või mitte!

Lemmikkohtunik, seega võistlustele sai regatud. Salamisi plaanisin, et peale 5.12 võistlust stardin veel mõnel rajal enne aasta lõppu aga saatus tahtis, et 2020 sai võistlustele joone alla tõmmata.

Ise olen radadega väga rahul! Stardipüsivus oli olemas (meie sooritusi teades siis saab seda stardipüsimiseks nimetada). Kiik oli kohutav! Ning kõige hullem oli see, et suutsin absoluutselt igal rajal koerale ette jääda ning ta kiiruse alla tõmmata. Kahju koerast, et ta pidi mitmeid kordi minu jalgadest eemale põikama, et rajal edasi joosta :)

Nèra oli väga tubli! Tema panusest radadel saan rääkida ülivõrdes (v.a. kiik - võiks ju seda ka ilusasti teha), sest tema tahe minuga koos joosta ja minu juhtimisest aru saada on imekspandav! Maailma püüdlikum koer!!!

Meie koperdamised väärisid 1x esikohta ning 3 ülejäänud rada olid minu hinnangul suht ok, jäin rahule. Või õigemini öeldes, selline on meie tänane vorm ja sellised me oleme :)


Esikoha vääriline rada


Kui see kiik oleks ilus olnud

... ja taaskord - treenime kiike edasi :)

Viimasel hüpperajal sai natukene rütmi segamini aetud ja koperdatud (koperdus läks stardipüsivuse arvele ja seekord oli tegemist minu kehva stardipüsivusega 😊).

Seekord sellised sooritused, uued etteasted 2021 ja siis juba uue ning uhkema motivatsiooniga 😊
No comments:

Post a Comment