Friday, September 15, 2023

2023 tegemised

 Tundub, et igapäevaelu on nii kirjuks ja kiireks läinud, et blogikirjutamine on kuidagi hõredaks jäänud :D

Seega võtan selle aasta 9 kuud ühte postitusse kokku. Aasta täis nii kirjuid sündmusi, et vahel on tunne, et äkki on ikka möödunud 5 aastata  juba kui viimati siia kirjutasin :)
Aga selle aastaga on nii kummalised lood, et tervise mõttes olen kõiki oma koeri ja ennast päris korralikult arstide käe all paremaks lasknud lõigata - ei hakka pikemalt laskuma detailidesse, kokkuvõte on, et me kõik oleme hea tervise juures ja elu parimas vormis!

Berta elab oma parimat aega - palju puhkeaega diivanil, palju süüa (jah, üritan tema söömist piirata ja vormi heana hoida) ning see kogus nunnutamist kõikide poolt on märkimisväärne. Olen märganud, et Bertast on hakanud kujunema meie perekonna lemmikkoer, keda tahetakse kõige rohkem masseerida, silitada ja mängida :D

Nèraga oleme saanud sisse mõnusa võistluse-treenimise rütmi. Ei võta ennast tõsiselt ning iga sportlik asi, mida teeme on lõbu pärast. 
Eesti Agility liit kehtestas 2022 aastast uued reeglid, kus suurvõistluste meeskonda kvalifitseeruvad ainult need, kes osalevad kvalifikatsiooni võistlustel, Seega 2022/2023 eesmärgiks saigi, mitte osaleda kvalifikatsioonidel - ei leia hetkel endas seda motivatsiooni, et suurvõistlustel osaleda ja ennast teistega võrdlema hakata. Võibolla tuleb see suurest egost aga ma naudin neid hetki võistlustandril, kus tähtis on see, mida mina ja Nèra teeme - mul ei ole vaja ennast teistega võrrelda, vaid mõõdupuuks olen ma ise. 
Ei garanteeri, et see nii jääbki aga eks elu näitab. Sisemine põleng ja tahe ennast maailma parimatega ritta seada ja mõõtu võtta, peab tulema enda seest - hetkel see tahe hõõgub kuskil sügaval minus veel :)

Aasta sisse on jäänud palju reisimist, treenimist, kolimisi, uusi sündmusi ja traditsioone luues. Aasta on kirju olnud ja kirjumaks see veel läheb aga olen igat sekundit sellest nautinud. 
Mul on väga vinged  koerad, kes minu elurütmis suudavad püsida ja kellele otsa vaadates saad aru kui vähe on selleks vaja, et päev rõõmus oleks!

Nüüd meie 2023 tegemised pildis:


Nèra Tahkuranna rannas

..... sama koht, teine aeg

.... sama koht, teine aeg

Minu kallis Berta oma 13ndal sünnipäeval

Minu kullakesed saunamaja vundamendil

Poseering

Kodumetsas mustikal


Meie salajane pohla koht
13nda sünnipäeva kohustuslik poseerimine

Kass meil ei ole aga naabrikass kolis Mõmmi kuuti
Sellele aastal oleme jõudnud mägedesse matkama

... mägijõgedes ujuda

... ning ookeanides suplberdada

Õnneks aasta veel jätkub ning järgmistes postitustes kajastan meie 2023 võistlusuudiseid :)


No comments:

Post a Comment