Saturday, August 20, 2022

Agility Eesti Meistrivõistlused 2022

 Mulle väga meeldib agility - parim selles on need hetked kui koos platsil jookseme ning oleme justkui üks meeskond. Pahupool on see kummaline võistluskonkurents, mis on viimastel aastatel tekkinud ning paljude suhtumine kui tulemuseks on DSQ!
Nagu kohe päriselt - perfektne ilus rada, üks minimaalne eksimus, tulemuseks DSQ ja maailm laguneb koost??!! Puhas tulemus aga kogu rada on justkui üks vigade parandus ja päästeoperatsioon ning sa oled tegija??? Tegija, kes sooritas päästeoperatsiooni rajal, mida isegi ei olnud ilus vaadata?!

Kui aus olla siis igakord mul tekib okas südamesse kui näen postitusi kuidas ülistatakse koeri kui saavutati esikoht aga rajal näen neid sajatusi ja koerast mitteväljategemisi kui on DSQ??!! Mul on raske aru saada kuidas see üliarmas, super, võimas, ideaalne koer muutub kellekski teiseks kui sinu enda eksimuse tulemusena ei joostud puhast võidurada!?
Kahjuks on väheseid, kes kirjutavad armsal ja ilusasti oma koertest ka siis kui tulemuseks DSQ - aitäh teile, et te olemas olete, te inspireerite mind!

Vot selline sissejuhatus EMV-le :D 
Jah, ma sain mõlemal rajal DSQ aga olen üliõnnelik sest, mul on superkoer, maailma parim koer, me oleme maailma parim meeskond ning meie jooksud on üliilusad ja mulle meeldib see, mida me EMV-l tegime. Jah, saime DSQ-d aga minu hinges oleme selle aasta meistrid :)

Meie EMV 2022 HY raja jooks - ja selle raja tulemuseks sai Nèra esikoha, minu arvestuses :)Meie EMV AG raja jooks - ka selle raja tulemusena sai Nèra esikoha, minu arvestuses :)


Vaatan neid videosid korduvalt ja see on nii ilus, mida Nèra teeb!!! Tunnistan, et minu jooksuvorm on olematu, kuid katkise põlve ja puusavigastusega on ime, et ma üldse jooksen. 
Võistlusele tulles lubasin endale, et seekord ma EMO-s ei lõpeta ning olen õnnelik kui ootamatult streikivale puusavalule ma üldse joosta suudan - suutsin ja valudeta (või noh, võistlusemotsioon ei andnud valu tunda, sest järgmine päev olin valudega voodisse aheldatud :D )!

Loodan, et selle kirjutisega ma ei pahandanud kedagi, sest kokkuvõttes on see igaühe oma asi, mida keegi oma sotsiaalmeedia postitustes kirjutab. Minu jaoks on oluline, et koduseinte vahel, treeningus ning võistlustel armastate ja hoiate oma koeri südamest lähtuvast hoolivusest, mitte spordiambitsioonist! See on uskumatu, mida meie koerad meie nimel teevad, sest see, et me Eesti või maailma tasemel meistriteks tahame saada on AINULT meie enda ambitsioon. 

Kohtumiseni agility radadel ja hoolime oma 4-jalgsetest meeskonnaliikmetest ka siis kui oleme pettunud ENDA sooritusest :) 

No comments:

Post a Comment