Tuesday, September 17, 2013

Meie suvi :)

Suvi on jõudnud etappi, et isegi mina olen nüüd oma suvepuhkuse ära puhanud. Polegi vist kunagi südasuvel puhanud, alati on see lükkunud ikka sinna sügise algusesse. isegi põhjus selleks olemas aga vaevalt see kedagi üldsegi huvitab, seega rohkem sellel teemal ei heietagi.
Suvepuhkuseks pagendasin ennast koeraga Eestimaa kaunimale saarele ja seal me oma maa-elu elasimegi. Ainult tähtsaks Viljandi võistluseks sõitsime hetkeks mandrile. 
Ilmad olid üli-ilusad, no see Eestimaa varasügis on võrratult kaunis. Oleks tahtnud ikka ka tavapärast tormi ja raju aga seda kahjuks seekord taevataat meile ei kinkinud. Kõik planeeritud tegevused sai tehtud ning isegi hoovi ehitasin (või noh, mis ehitasin, panin ülivinged agility takistused ülesse) üliseffi agility treening-platsi, mida absoluutselt igapäev  ja suure rõõmuga kasutasime. Koera või pigem minu juhtimistunnetus ja koera liikumise aimamine paranes tuntavalt (see siis puhtalt kõhutunne), päris vahva oli piire katsetada, et kui kaugelt on mu koer juhitav. Ja oi kui hea oli kuulda koera haukumist ja kiunumist slaalomit tehes, uhhh vot seda tahaks meie võistlusradadele edasi kanda aga eks näis, kuidas see õnnestub - töö selle nimel käib :)

Väike pildiseeria meie puhkuse olemisest :)
Koer-liivatont-rannapiiga
Millimallikaid uudistamas
Jälle millimallikas segas pulgamängu
No on ju ilus see saar
Paradiisirand
Meie oja-jõgi oli seekord vett pilgeni täis
Päikeseloojangu jalutuskäigud
Kaevur Berta


Sain uue lille kiviktaimlasse :)
Väike ettevalmistus gripihooajaks
Mustikavaras :)
Selline üllatus ootas mind kui autorooli tahtsin minna
Puhkehetk no 1
Puhkehetk no 2
Puhkehetk no 3
Puhkehetk no 4
Meie tihe külaline
Trummipõrinat palun .... dadadaaaa meie isiklik suvepuhkuse agility plats :)
(suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur aitäh Kristile!)

Oi kuidas ma leiutasin põnevaid tõkke nurki, et slaalomisse siseneda erinevate nurkade alt :)

No comments:

Post a Comment